Nino Schurter vyhrál dva seriály světového poháru

Po dvouměsíční pauze pokračoval závod světového poháru horských kol v kanadském Mont-Sainte-Anne a tým SCOTT-Odlo bodoval. Nino Schurter zažil kritický moment s pádem, ale vrátil se záhy zpět do boje o vítězství a Jenny Risveds dojela druhá v kategorii Eliminator a třetí v XCO.

Soutěž o horské kolo SCOTT Scale 740 má svého vítěze

Letošní soutěžní klání mělo tři části a skončilo se 101. ročníkem Tour de France. Kdo vyhrál kolo SCOTT Scale 740 a ceny v třetí části soutěže?

Šárka Strachová podporuje projekt „Na kole jen s přilbou“

Cyklistika je nedílnou součástí přípravy lyžařky Šárky Strachové na závodní sezónu. V neděli se vydá na vyjížďku v Krkonoších, kde zároveň podpoří projekt „Na kole jen s přilbou“. Popovídat si se Šárkou budete moci i vy a přivézt si tak z víkendového výletu třeba její autogram.

Kolo, které láme rekordy - představujeme modely Plasma 4 a 5

Ještě než byl nový model Plasmy 5 oficiálně představen veřejnosti, bylo na tomto kole dosaženo traťového rekordu. Triatlonista Sebastien Kienle při své cestě za vítězstvím na Mistrovství Evropy v Ironman triatlonu ve Frankfurtu pokořil dosavadní nejrychlejší cyklistický mezičas dosažený na této trati o úctyhodných 10 minut.

Důležité upozornění o svolávací akci vadných vidlic Suntour NEX a VCX

Vážení zákazníci, informujeme vás o svolávací akci na určité modely kol, která právě probíhá a o které již možná víte od jiných cyklistických značek.

Na 101. ročníku Tour de France jedou dva týmy na kolech SCOTT. Vyhrajte kolo SCOTT i vy!

Jezdci australského týmu ORICA GreenEDGE a švýcarského týmu IAM Cycling vyrazili na největší cyklistickou událost na kolech SCOTT. Soutěž o kolo SCOTT Scale 740 vstupuje do třetí závěrečné fáze. Zkuste své štěstí a hrajte o nové 27,5 palcové horské kolo.

Biatlonistka Veronika Vítková a triatlonista Petr Šulc se připravují na kolech SCOTT

Letní příprava biatlonistky Veroniky Vítkové se neobejde bez jízdy na kole. Přes léto bude trénovat na kole SCOTT Scale Contessa 700 RC.

Kdo vyhrál ceny od Nino Schurtera a týmu SCOTT-Odlo ve druhé části soutěže o kolo SCOTT?

Druhá část soutěže o kolo SCOTT Scale 740 proběhla během závodu Okolo Švýcarska a tentokrát šlo doslova o vteřiny.

Spuštěna registrace na druhý závod Enduro X Race

Vítěz vyhraje kolo SCOTT Genius! Enduro X race je nový seriál enduro MTB závodů na území Česka a Slovenska. Rozmanitá místa závodů nabízejí i odlišnou náročnost: X-mountain přejezdy se střídají s DH, FR a singletrailovými úseky s technicky náročnými pasážemi.