POWER PROTEIN

Energie pro vyšší výkon

Když trénujete, potřebujete energii. Bez energie se můžete zase sbalit a jít domů. Ti, kteří zažili tzv. „hlaďák“ nebo že jim „došlo“, to jen potvrdí. Jako doplněk k vyvážené stravě jsou dnes vyráběny moderní sportovní nutriční přípravky, které ztrátě energie předcházejí.

Přesto se konzumace makronutrientů (sacharidů, tuků, bílkovin) může jevit jako neúčinná, pokud je lidský organismus nedokáže zpracovat. Projevy: žaludeční diskomfort a potíže se zažíváním, které jistě negativně ovlivní, případně zkrátí váš výkon stejně jako při nedostatku energie. Proto špičkoví sportovci věří konceptu tekuté výživy od značky WINFORCE. Její 4 nejzásadnější produkty – Carbo Basic Plus, Ultra Energy Complex, Booster a Power Protein vyhoví požadavkům každého jednotlivce. A navíc: fáze regenerace nastupuje o poznání rychleji. Zatímco pevná strava potřebuje proces trávení v žaludku, energie předaná „čtyřkou WINFORCE“ putuje přímo tam, kde je zapotřebí nejvíc, tedy do svalů. Ty jsou zodpovědné za každý fyzický výkon.

Abyste odhalili výhody našeho konceptu tekuté výživy, nemusíte být profesionál z týmu IAM a ujet 3000 km přes Francii v rychlosti 40 km/h. Účinnost výživy – dostatek energie, výbornou snášenlivost, lepší regeneraci – zjistíte již při daleko menším záběru. Bez ohledu na to, jestli sportujete jen příležitostně nebo jste do sportu cvoci, nastane čas, kdy si myslíte, že jste u konce svých sil. Teď se budete moct své oblíbené disciplíně s radostí věnovat déle.

Sportovní nápoj se sacharidy s dlouhým řetězcem a elektrolyty. Bez příchutě nebo s přírodní citrónovou příchutí.

Carbo Basic Plus je přípravek s unikátní kombinací sacharidů. Nabízí vysokou koncentraci komplexních sacharidů s dlouhým řetězcem. Byl specificky vyvinut pro intenzivní a dlouhotrvající sportovní aktivity. A nejen to! Bramborový škrob obsažený v tomto přípravku je modifikovaný tak, aby zajišťoval hypotonickou stabilitu, dokonce i v případě, že ho vypijete větší množství. Jinými slovy se přípravek v žaludku snadno absorbuje a tráví. Carbo basic plus také velice účinně funguje v prevenci náhlého poklesu krevního cukru. Neobsahuje laktózu, lepek ani umělé přídatné látky.

Příchutě: citronová, bez příchutě

 • unikátní kombinace sacharidů
 • optimální snášenlivost
 • nejnižší osmolarita

Doporučené užívání: 0,4 – 0,8 l tekutiny smíchejte s 30 – 90 g přípravku na tréninkovou hodinu (množství se může lišit podle okolní teploty a úrovni aktivity). Doporučená příprava: naplňte 750 ml lahev Winforce z jedné třetiny vodou, přidejte přípravek a dobře protřepejte. Lahev doplňte vodou do plna a znovu protřepejte.


Nutriční hodnoty

100g 60g
Energie 1589kJ 953kJ
380kcal 228kcal
Tuky 0g 0g
z nich nasycené mastné kyseliny 0g 0g
Sacharidy 95g 57g
z nich cukry 32,5g 19,5g
z nich škrob 30g 18g
Vláknina 0g 0g
Bílkoviny 0g 0g
Sůl 1,2g 0,73g
Hořčík 42mg 25mg

Složení:

Bez příchutě: bramborový škrob, maltodextrin, sacharóza, fruktóza, sůl, citrát hořečnatý

S citrónovou příchutí: bramborový škrob, maltodextrin, sacharóza, fruktóza, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, sůl, citrát hořečnatý, přírodní citrónové aroma

Pokračovat do e-shopu

Energetický koncentrát s obsahem sacharidů, rostlinných olejů a L-karnitinu.

Tekutý přírodní energetický koncentrát. Ultra Energy Complex je založen na pěti rostlinných olejích s obsahem Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin. Neobsahuje umělé příchutě, barviva, sladidla ani konzervanty. Vysoký obsah nejkvalitnějších mastných kyselin znamená dvě věci: 1) organismus nemusí sahat do svých glykogenovým zásob a 2) snadněji podá výkon v průběhu delšího časového úseku. Přidaný L-karnitin navíc zlepšuje jak metabolismus tuků, tak následnou regeneraci. Neobsahuje laktózu ani lepek.

Příchuť: banán, lískový ořech, kokos

 • Účinný energetický koncentrát
 • Prodloužený vytrvalostní výkon
 • Průběžně doplňuje energii
 • Rostlinné oleje nejvyšší kvality

Na rozdíl od čistých sacharidů a sacharidových gelů přináší Ultra Energy Complex nekonečnou dodávku energie (1 – 2 porce na tréninkovou hodinu). Je to dokonalá energetická výživa vhodná nejen na sport. Vyzkoušejte ji při prodloužených fázích tréninku nebo jako svačinu mezi hlavními jídly.

Nutriční hodnoty

100g 25g
Energie 2023k 506kJ
483kcal 121kcal
Tuky 30,3g 7,6g
z nich nasycené mastné kyseliny 18,2g 4,6g
z nich nenasycené mastné kyseliny 8,1g 2,0g
z nich Omega-3 mastné kyseliny 0,4g 0,1g
z nich Omega-6 mastné kyseliny 1,6g 0,4g
Sacharidy 49,6g 12,4g
z nich cukry 22g 5,5g
Vláknina 1,2g 0,3g
Bílkoviny 3,2g 0,8g
Sůl 0,05g 0,01g
L-karnitin 1000mg 250mg

Složení:

Kokosový: sušené kokosové mléko, sacharóza, voda, maltodextrin, směs rostlinných olejů (olivový, kokosový, slunečnicový, řepkový, emulgátor: slunečnicový lecitin), kokosová kopra (mleté jádro kokosového ořechu), zahušťovadlo: modifikovaný škrob, L-karnitin

Lískový ořech: sacharóza, maltodextrin, voda, pyré z lískových ořechů, sušené kokosové mléko, směs rostlinných olejů (olivový, kokosový, slunečnicový, řepkový, emulgátor: slunečnicový lecitin), modifikovaný škrob, kopra z lískových ořechů (mletá jádra lískových ořechů), L-karnitin

Banánový: banánové pyré, sacharóza, maltodextrin, sušené kokosové mléko, směs rostlinných olejů (olivový, kokosový, slunečnicový, řepkový, emulgátor: slunečnicový lecitin), banánový prášek

Před použitím promněte a obsah sáčku si vytlačte přímo do úst. Zapijte vodou. Použijte 1 – 2 sáčky za hodinu při dlouhodobé fyzické zátěži.

Pokračovat do e-shopu

Nápoj s obsahem kofeinu, L-karnitinu a příchutí.

Booster je hotový nápoj s obsahem kofeinu, obohacený o L-karnitin, s chutí citrónové koly. Již při prvním doušku pocítíte povzbuzující účinek kofeinu. Tento nápoj vás skvěle energeticky podpoří v závěrečné půlhodině jakékoli delší sportovní aktivity. Spolehlivě působí také při užití v úvodu tréninku, kdy vás rychle nastartuje a připraví na špičkový výkon. Stačí jen vypít malou ampulku a je to. Kombinace kofeinu a sacharidů začne velmi rychle působit. Povzbudí k lepšímu výkonu, oddaluje pocit únavy a stimuluje soustředěnost myšlení.

 • Dočasně zlepšuje výkon
 • S obsahem L-karnitinu a chutí citrónové koly

Kofein býval klasifikován jako dopingová látka, pokud byl užíván ve větším než povoleném množství. V roce 2004 byla omezení zrušena a od té doby je kofein oficiálně povolen. Přesto se doporučuje konzumace této přírodní složky kávy, čaje, koky a guarany jen v malém množství. Porce kofeinu v každém Booster nápoji odpovídá přibližně 4 espresům. Jedinci, kteří se kofeinu vyhýbají, pocítí ještě silnější povzbudivý účinek.

Nutriční hodnoty

100g 35g
Energie 836kJ 293kJ
200kcal 70kcal
Tuky 0g 0g
z nich nasycené mastné kyseliny 0g 0g
Sacharidy 50g 17,5g
z nich cukry 50g 17,5g
Vláknina 0g 0g
Bílkoviny 0g 0g
Sůl <0,1g <0,05g
L-karnitin 1000mg 350mg
Kofein 460mg 160mg

Složení: voda, sacharóza, dextróza, regulátor kyselosti: kyselina fosforečná, L-karnitin tartrát, přírodní aroma, kofein, konzervant: sorban draselný

Příprava:

1 porce (35 g) před / během zátěže.

Užívejte opatrně s ohledem na vysoký obsah kofeinu (160 mg).

Nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein.

Příchuť:

Citrónová kola

Pokračovat do e-shopu

Pro optimální regeneraci: užijte 1 dávku ihned po fyzické zátěži

Power Protein je vysoce účinný regenerační nápoj s obsahem 4 přírodních zdrojů bílkovin. Obsahuje vysokomolekulární pomalu využitelné bílkoviny a hydrolyzované rychle využitelné bílkoviny. Smíchejte je do směsi ve správném poměru a získáte regenerační koktejl, který se s ostatními nedá srovnat. Uvolnění nastupuje vazbou nejdůležitějších aminokyselin – jak okamžitě po skončení tréninku, tak několik hodin po něm. Výsledkem je výrazně lepší regenerace po intenzivním sportovním výkonu.

 • Kompletní spektrum aminokyselin
 • Nejrychlejší možná regenerace
 • Dlouhotrvající účinek
 • Bohatý na hydrolyzované bílkoviny

Ve sportu hraje regenerace významnou roli. Čím kratší regenerační fáze je, tím rychleji může člověk pokračovat v tréninku. Doba po zátěži se tedy stává přípravnou fází. Power Protein funguje jako když nabíjíte prázdnou baterii. Zároveň napomáhá prevenci (akutní) bolestivosti svalů. Pro optimální regeneraci: po zátěži smíchejte jednu dávku (35 g) přípravku s nízkotučným mlékem nebo vodou a vypijte.

Příchuť: vanilka, kakao

Nutriční hodnoty

100g 35g
Energie 1568kJ 549kJ
375kcal 131kcal
Tuky 3g 0,6g
z nich nasycené mastné kyseliny 1,7g 0,6g
Sacharidy 5g 1,75g
z nich cukry 0g 0g
Vláknina 1,6g 0,6g
Bílkoviny 82g 28,7g
Sůl 0,74g 0,26g

Složení

Kakaový: syrovátková bílkovina, syrovátkový a pšeničný bílkovinný hydrolyzát, kaseinát vápenatý,kakaový prášek, vanilkové aroma, sladidlo: sukralóza

Vanilkový: syrovátková bílkovina, syrovátkový a pšeničný bílkovinný hydrolyzát, kaseinát vápenatý, vanilkové aroma, sladidlo: sukralóza, vanilková semínka

Příprava:

1 dávka = 3 odměrky (celkem 35 g) nasypte do lahve, přidejte 300 ml vody nebo nízkotučného mléka. Dobře protřepejte.

Pokračovat do e-shopu